Jdi na obsah Jdi na menu
 


Světlo je zářící ENERGIE - Channelování sexuální ENERGIE

26. 1. 2007

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

,,Veškerý život na Zemi pramení ze světla, z pradávného ohnivého zřídla Slunce.“

 

,,Světlo je zářící energie“

 

Obrazek

,,Světlo je zářící energie. Je jedním z prvních Božích projevů. Veškerý život na Zemi pramení ze světla, z pradávného ohnivého zřídla - Slunce -, které je dárcem životní pránické síly. I stav poznání se nazývá osvícením. Sluneční bílé světlo obsahuje celé spektrum barev, přičemž každá jednotlivá barva, jakožto životodárná síla, předává našim odpovídajícím centrům, čakrám, podle jejich povahy a charakteru, potřebnou energii a současně je tak uvádí i do vzájemně harmonického vztahu."

,,Nejúčinnější terapie je terapie paprskem světla o určité barvě po dobu 15mim. Aplikuje s do postižených míst nebo do center čaker, ke které chybějící barva patří."

 

,,Následující krátký pohled do světa barev ukazuje, že barvy oživují tělo, ducha i duši. Každá nemoc je způsobena zablokováním energií."

- Červená barva

- Oranžová barva

- Žlutá barva

- Zelená barva

- Modrá barva

- Indigová modř

- Fialová barva

 

,,Barevné vibrace"

Obrazek

,,Barevné vibrace mohou pomáhat při tom, aby se vyrovnaly disharmonie a člověk získal nebo obnovil přirozený energetický tok."

,,Záměrné ošetřování s pomocí světla a barvy stimuluje krevní oběh, ulehčuje funkce orgánů, podporuje také obranné schopnosti organismu, aktivuje látkovou výměnu a dopravu kyslíku krví a podporuje všechny chemické procesy v těle - aktivitu žláz, tvoření vitamínů, enzymů a stopových prvků."

,,Energie barev rozšiřují také vědomí a působí na emocionální rovinu buď tišivě, nebo povzbudivě."

 

 ,,Terapie barvami"

,,Barvu mohou přijímat tělo, duch a duše různými způsoby. Je možné ozařovat člověka barevným světlem : vybrat si oblečení nebo látky v odpovídajících barvách nebo přijímat i stravu v potřebných barvách. Ale také je možné dosáhnout prospěchu pomocí ,,barevných meditací“ nebo ,,dýcháním v barvách“, protože ozdravný proces začíná vždy v nitru, ve změněném vědomí tělesných buněk."

 

 ,,Ozařování barevným světlem"

,,Je snadno proveditelné, když si obstaráte vhodné stojací lampy s pohyblivým reflektorem a příslušnými žárovkami."

,,Je jen třeba dbát na to, abychom teplo vycházející z žárovky vnímali jako blahodárné. Musíte si také udělat čas a najít trochu klidu, aby tělo mohlo optimálně přijímat barevné záření."

 

,,Při ozařování barevným světlem by se člověk měl řídit svým vnitřním citem, co se týče délky trvání a frekvence, protože tělo nejlépe ví, co potřebuje.“     Ludmilka

.....................................................................................

,,Všechna energie pochází z jednoho zdroje."  

,,Channelování sexuální energie"

Obrazek

,,Všechna energie pochází z jednoho zdroje. Ve vesmíru existuje jedna energie a tou je Bůh či láska. Je to tatáž energie, jež pohromadě drží atomy, projevuje se v podobě blesku, způsobuje zemětřesení či na nás sestupuje jako Duch svatý. Je to tatáž energie, již nazýváme sexuální energií. Zda se energie stane destruktívním či konstruktívním vlivem, dobrem či zlem, závisí na tom, jak je využívána. Nejinak je tomu v případě sexuální energie. Je to vlastně energie tvořivá. Je třeba si ujasnit náš cíl a prověřit ideál. Například romantický postoj je krásným výrazem lidské lásky a tvořivosti. Hodnota sexuálního vztahu závisí na cílech daného člověka. jestliže slouží výhradně k uspokojení našich vlastních potřeb, pak je destruktivní  a umocňuje naše negativní vazby, místo aby se stal průvodcem, jenž nám pomáhá v našem partnerovi objevit božskost."

,,Sex je lidská potřeba a člověk sám sobě nejvíce škodí, zapomene-li na svůj původ a na místo toho se soustředí  na své vlastní já."     Ludmilka

ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ